O Nas

W biznesie ważny jest czas. Jeszcze nigdy rzeczywistość nie zmieniała się tak dynamicznie, więc jeśli chce się osiągnąć sukces trzeba szybko reagować. Warto mieć partnera, który to rozumie. Nasza kancelaria to zespół innowacyjnych prawników, gotowych w każdym momencie do pomocy. Wspieramy biznes w codziennej obsłudze oraz skomplikowanych projektach, a gdy trzeba, ruszamy do boju. Nasza tradycja i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że

Jesteśmy godnymi zaufania partnerami

Towarzyszymy Klientom w ich biznesowej drodze do sukcesu, wspierając i wzmacniając ich pozycję w kluczowych momentach. Wspólnie z nimi wygrywamy.

Jesteśmy wspólnotą indywidualności

Współpraca z nami to wsparcie ze strony wyjątkowych specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie, więc zapewniają najwyższej jakości obsługę prawną. Mamy jeden cel – sukces Klientów. A każdy Klient jest dla nas wyjątkowy. Wspólnie tworzymy profesjonalny zespół.

Znajdujemy niekonwencjonalne rozwiązania

Znajdujemy rozwiązanie każdej sytuacji. Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb Klienta, dajemy mu poczucie bezpieczeństwa, a gdy przychodzi trudny moment, wymyślamy niekonwencjonalne, kreatywne rozwiązania.

Nasza Historia

Jesteśmy jedną z najstarszych kancelarii prawnych w Małopolsce. Roman Krzysztof Porwisz założył swoją kancelarię w 1991 roku. W 2000 roku kancelaria przekształciła się w spółkę R. Porwisz i Partnerzy, a wspólnikami zostali wieloletni współpracownicy: Kazimierz Gródek i Maciej Potoczny. W kolejnych latach do grona partnerów dołączyli: Andrzej Przewrocki, Lucyna Dygas, Tomasz Rytlewski oraz Tomasz Nierobisz.

Dzisiaj nasza kancelaria to ponad 30 prawników specjalizujących się w bieżącej obsłudze przedsiębiorstw, przede wszystkim z sektora energetycznego, nieruchomości i budownictwa, dóbr konsumenckich (FMCG), mediów oraz nowych technologii.

Jesteśmy częścią Małopolski, ale myślimy i pracujemy globalnie, dlatego od 2013 roku, jako członek międzynarodowej sieci kancelarii prawnych Lexwork International, współpracujemy z kancelariami z całego świata, wspierając ich Klientów w prowadzeniu biznesu w Polsce, a także oferując naszym Klientom wsparcie prawie 3000 prawników z kilkudziesięciu krajów.