Specjalizacje

Doradztwo podatkowe

Doradzamy we wszystkich kwestiach związanych z prawem podatkowym, zarówno polskim, jak i międzynarodowym – podatku dochodowego od przedsiębiorstw, osób fizycznych, podatku VAT i akcyzy. Pomagamy w planowaniu podatkowym i tworzeniu strategii podatkowych. Restrukturyzujemy podatki, zajmujemy się cenami transferowymi i przygotowujemy konieczną dokumentację. Proponujemy neutralne podatkowo struktury transakcji, opiniujemy umowy oraz opracowujemy kontrakty zawierane z zagranicznymi firmami.

Miedzynarodowym firmom działającym w Polsce lub planującym rozpoczęcie działalności doradzamy w kwestiach związanych z najlepszą strukturą prawną ich funkcjonowania. Podobne usługi oferujemy polskim firmom, dla których tworzymy najlepszą, możliwą strukturę, w zależności od rodzaju prowadzonego biznesu.

Występujemy, w imieniu Klientów, do organów skarbowych o wiążące interpretacje podatkowe oraz reprezentujemy ich na wszystkich etapach postępowań podatkowych, aż po Naczelny Sąd Administracyjny. Zanim jednak dojdzie do sporu z organami podatkowymi prowadzimy podatkowe badanie due diligence oraz identyfikujemy obszary potencjalnego ryzyka.