Kariera

Jesteśmy jedną z najstarszych kancelarii prawnych w Małopolsce. Nasz zespół to prawnicy, którzy cenią innowacyjne podejście do prawa i którzy w każdej chwili są gotowi pomagać Klientom.

Szukamy osób, które razem z nami chcą towarzyszyć Klientom w drodze do sukcesu. Ludzi, którzy chcą wygrywać. Szukamy profesjonalistów, dla których każdy Klient jest wyjątkowy i najważniejszy.

Cenimy niekonwencjonalne podejście do prawa, elastyczność i kreatywność. Słuchamy naszych Klientów i naszych pracowników, bo zdanie każdej osoby jest dla nas ważne.

Jeśli chcesz się dalej rozwijać, uczyć się nowych rzeczy, pracować w różnych zespołach i dla Klientów z różnych sektorów gospodarki zgłoś się do nas.

Zatrudniamy zarówno absolwentów wydziałów prawa, jak i aplikantów adwokackich oraz radcowskich. Oferujemy umowę o pracę i wsparcie w rozwoju zawodowym.

Dopiero zaczynasz karierę zawodową i masz konkretny cel? Pamiętaj, prawie wszyscy nasi adwokaci i radcowie prawni zaczynali tak jak Ty – przychodząc do kancelarii zaraz po studiach.

Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny Wyślij