Aktualności

Spotkanie kancelarii prawnych zrzeszonych w Lexwork w Mediolanie

Jesteśmy jedyną polską kancelarią prawną należącą do sieci Lexwork. Lexwork International to stowarzyszenie średniej wielkości kancelarii prawnych z ponad 30 państw z całego świata.

Wszyscy członkowie Lexwork podkreślali, że dobra sytuacja gospodarcza na świecie jest jedną z przyczyn rosnących w ciągu ostatnich 6 miesięcy przychodów kancelarii prawnych. Spotkanie w Mediolanie zdominowała dyskusja o młodych prawnikach. Zastanawiano się, jak średnie kancelarie mogą przyciągnąć nowych pracowników, co powinny zrobić, by stać się atrakcyjnym pracodawcą dla pokolenia Z, którego wartości i sposób postrzegania świata radykalnie różni się od 60-latków kierujących dzisiaj kancelariami prawnymi.

Nowym członkiem Lexwork została kancelaria SRS Advogados z Portugalii. To daje nam nie tylko możliwość współpracy z portugalskim biznesem, ale także angolskim, mozambijskim czy singapurskim.

Najbliższe, globalne spotkanie Lexwork odbędzie się w Krakowie, 17-19 października 2019 roku. Jesteśmy głównym organizatorem spotkania, które będzie także wyjątkową okazją do zaprezentowania potencjału gospodarczego regionu i Polski.

https://www.rp.pl/W-kancelariach/306039899-Spotkanie-kancelarii-prawnych-zrzeszonych-w-Lexwork-w-Mediolanie.html