Aktualności

Koronawirus alert

Panująca obecnie pandemia wirusa SARS-CoV-2 w sposób istoty i niedający się ostatecznie ocenić wpływa na cały świat, a w szczególności na funkcjonujące przedsiębiorstwa i ich bieżące funkcjonowanie. Wymusza również podejmowanie decyzji fundamentalnych dla dalszego funkcjonowania firm.

Kierując się troską o zdrowie naszych pracowników oraz klientów, a także zasadami odpowiedzialnego biznesu, zmieniamy zasady funkcjonowania. Nie wpływa to jednak na naszą dostępność, dyspozycyjność oraz zaangażowanie w sprawy naszych Klientów. Cały czas jesteśmy gotowi pomagać Państwu we wszystkich problemach prawnych, z jakimi spotykają się Państwo w związku z panującą pandemią oraz kolejnymi regulacjami prawnymi, a także decyzjami i wytycznymi organów administracji publicznej.

Dlatego nasi prawnicy pozostają do dyspozycji Klientów telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej, a także poprzez wideokonferencje. Ponadto stworzyliśmy interdyscyplinarny zespół prawników, którzy będzie na bieżąco odpowiadał na pytania. 

Udostępniamy specjalny adres e-mail dedykowany rozwiązywaniu problemów dotyczących działalności biznesu w okresie pandemii: koronawirus-alert@porwisz.pl. Wszelkie pytania związane z sytuacją prawną w dobie pandemii SARS-CoV-2 mogą Państwo kierować na ten właśnie adres.

Życzymy zdrowia i pozostajemy do Państwa dyspozycji.