Kariera

Ludzie, którzy pracują w Kancelarii, stanowią o jakości obsługi naszych Klientów, stąd też szczególną wagę przywiązujemy do procesu rekrutacji nowych pracowników.

W zawodzie prawnika raz nabyta wiedza nigdy nie jest wystarczająca. Dlatego poszukujemy osób, które oprócz dobrej znajomości prawa cywilnego i gospodarczego, oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, dążą do ciągłego poszerzania wiedzy prawniczej, mają pasję rozwiązywania problemów i poszukiwania najlepszych w danej sytuacji rozwiązań prawnych, a także umieją korzystać z wszelkich dostępnych źródeł informacji prawnej.

Szczególnie cenimy osoby, które potrafią wskazać i zaproponować rozwiązania problemów podatkowych pojawiających się w danej sprawie.

Z przyjemnością powitamy w naszym gronie posiadających powyższe cechy absolwentów prawa oraz aplikantów adwokackich i radcowskich (kobiety i mężczyzn).

W zamian oferujemy stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego podczas pracy nad interesującymi projektami: poszerzanie wiedzy i nabycie doświadczenia oraz umiejętności praktycznych niezbędnych w pracy prawnika.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres: biuro@porwisz.pl